حضور بری الن در سریال Supergirl چه پیامد هایی خواهد داشت

 

حضور بری الن در سریال Supergirl چه پیامد هایی خواهد داشت

چند روز پیش شاهد حضور گرنت گاستین بازیگر نقش بری الن سریال The Flash در سریال Supergirl بودیم. اما حضور حضور این شخصیت در یک دنیای دیگه چه پیامد هایی رو برای بری خواهد داشت؟

برای مشاهده پاسخ این سوال به ادامه مطلب مراجعه کتید.

 

در قسمت قبلی سریال فلش شاهد این بودیم که بری در زمان سفر کرد و فرمول سریع شدن رو از ایبراد ثاون (‌فلش معکوس) گرفت. در این کراس اور شاهد این بودیم که بری با استفاده از این فرمول و دستگاه تاکیون سرعت بسیار بالایی پیدا کرده و باور داره که میتونه زوم رو شکست بده.

 

بری با این سفر در جهان دیگر متوجه این شد که جهان های موازی دیگری به غیر از زمین 2 وجود دارد و ان زمین ها هم مشکلات و قهرمانان خود را دارا هستند.

همچنین این کراس اور نشان داد که بری به دنبال راهی برای بازکردن دریچه زمین 2 بود. اما به صورت اتفاقی در جهان دیگری که سوپرگرل قهرمان ان است , رسید.

 

اکنون بری الن با توجه به کمکی که به کارا کرد , يک هم پیمان قدرتمند برای خودش پیدا کرده و همچنین متوجه شده که سرعت زیاد تنها عاملی نیست که می تواند دریچه بین جهان ها را باز کند و عوامل دیگری هم در ان دخیل هستند. خب احتمالا همین نظر است که باعث میشود ان ها از قدرت های سیسکو برای باز کردن دریچه ها استفاده کنند.

 

Greg Berlanti مدیر اجرایی سریال Supergirl در پاسخ به سوال " ایا supergirl هم وارد سریال فلش میشود؟ " اینگونه پاسخ داد:

خب این چیزیه که ما واقعا دوست داریم و ازش استقبال میکنیم. اما باید ببینیم که برخورد طرفدارا به این کراس اور و اتفاقاتی که در سریال The Flash خواهد افتاد , چگونه است. "