سریال Legends Of Tomorrow برای فصل دوم کاملا بازسازی خواهد شد

 سریال Legends Of Tomorrow با اینکه فصل نخست لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌ای داشت ولی از لحاظ داستان و فیلمنامه مشکلاتی را نمایان کرد که باعث شود سازندگان آن مسیری دیگر برای آن در نظر بگیرند. این سریال قرار است در فصل دوم مسیر کنترل‌شده و متفاوتی را طی کند.دیگر خبری از Time Masters و Vandal Savage نخواهد بود و هماهنگ با دنیای سریال ارو یا Arrowverse قرار است Legion Of Doom را معرفی کند.

از آنجایی که قرار نیست به نقش های منفی و تبهکار‌ها که همان اعضای Legion Of Doom‌هستند خوش بگذرد، قرار شده که Justice Society Of America هم معرفی شود و به اعضای Legends بپیوندند و از نکات اصلی فصل دوم داستان سریال خواهند بود. با اینکه JSA خیلی مهم است ولی کل داستان در دهه ۴۰ میلادی رخ نخواهد داد. حالا که خبری از Time Master ها نیست، ریپ و گروهش به مبارزه با دزدان زمان خواهند پرداخت.

سرعت و دینامیک سریال آنچنان که باید و شاید در مقایسه با سریال های ارو و فلش در فصل نخستشان نتوانست راضی‌کننده باشد و فقط بینندگان و منتقدان نبودند که به این موضوع توجه کردند. تهیه‌کنندگان و سازندگان سریال نیز به این موضوع اشاره کرده و گفته‌اند قرار است با تفکر بیشتری بر روی سرعت و چگونگی پیش‌روی داستان فصل دوم را طراحی کنند.

فصل دوم سریال Legends Of Tomorrow پنج‌شنبه سیزدهم اکتبر آغاز می‌شود.