حضور Paul Rudd بازیگر Ant-Man در فیلم The Catcher Was A Spy

Paul Rudd فیلم مرد مورچه ای یا Ant-Man سینما در یک حرکت تازه، در یک درام تاریخی اجتماعی بازی می کند.این فیلم با نام «کچر یک جاسوس بود-The Catcher Was A Spy» جلوی دوربین می رود.

به گزارش فیلم برگر به نقل از جام جم، داستان این فیلم در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. فیلم نامه «کچر یک جاسوس بود» براساس یک ماجرای واقعی نوشته شده است.

فیلم نامه این درام جنگی را رابرت رودات نوشته و Ben Lewin کارگردان آن خواهد بود. پل رود در این داستان، یک نویسنده آماتور است. او که اطلاعات زیادی در باره مسائل جنگی ندارد، داستان هایی در باره موقعیت های جنگی و سربازان می نویسد. یکی از داستان های این مرد، شهرت زیادی پیدا می کند. این داستان در ارتباط با جوانی است که تبحر فراوانی در ورزش بسکتبال دارد. اما بزودی معلوم می شود فعالیت ورزشی او، پوششی برای عملیات جاسوسی است.

مهم ترین فعالیت این ورزشکار جاسوس، کمک به نیروهای متفقین برای غلبه بر ارتش آلمان هیتلری بود. صنعت سینما چندین سال است که به دنبال تولید فیلم سینمایی «کچر یک جاسوس بود» می باشد. کمپانی برادران وارنر، تهیه کننده این درام است. این کمپانی چند سال قبل تلاش کرد فیلم را با بازی جرج کلونی در نقش اصلی جلوی دوربین ببرد. معلوم نیست چرا در شرایط تازه، این بازیگر با پروژه همکاری ندارد.

پل رود همین روزها با قسمت تازه مجموعه فیلم کمیک استریپی و ابرقهرمانانه «کاپیتان آمریکا» به دیدار تماشاگران سینما در آمریکای شمالی می آید.

به نوشته اسکرین اینترنشنال، وی قرار است در قسمت دوم اکشن ماجراجویانه «مرد مورچه ای»هم بازی کند. این فیلم کمیک استریپی، حال و هوایی ابرقهرمانانه دارد.