چرا سریال Supergirl هنوز برای فصل 2 تمدید نشده؟

چرا سریال Supergirl هنوز برای فصل 2 تمدید نشده؟

برای سریال هایی مانندArrow و The Flash خیلی عادیه که برای فصل بعدی تمدید بشن اما چرا هنوز سریال نوپا شبکه CBS برای فصل 2 سریال تمدید نشده؟
برای پاسخ به این سوال به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

شبکه CBS برای پخش هر قسمت فصل 1 این سریال که محصول وارنر 3 میلیون دلار پرداخت کرده. این قیمت برای فصل اغازین یک سریال خیلی بالاست و خریدش توسط CBS يک رسیک بود. اما ایا واقعا این سریال برای شبکه سودی داره؟

این سریال در قسمت اولش چیزی حدود 13 میلیون بازدید کننده داشت که برای قسمت اول یک سریال اماره خیلی خوبیه , اما بعد از گذشت چندین قسمت از سریال این امار خیلی کاهش یافت و در اواخر فصل میانگین بازدید کننده این سریال چیزی حدود 6 تا 7 میلیون بود.

به نظر میرسد یکی از دلایلی که باعث شد از این سریال استقبال چندانی نشه , عدم نویسندگی با برنامه بود. این سریال در اواسط فصل هدف خاصی را دنبال نمیکرد و بعضی از قسمت های سریال دقیقا مانند سریال The Flash بود.

از معرفی خودش در تیتراژ شروع , از دست دادن قدرت هاش و پس گرفتن دوبارش در حین نجات یک دوست و ...

 

اما به لطف کراس واری که با سریال The FLash داشت تونست برای خودش مکانی رو تو دنیای دی سی باز کنه و الان دسته سریال خیلی باز شده.

همچنین این احتمال وجود داره که شبکه CBS نتونه از پس هزینه هایا ین سریال بربیاد و این سریال به شبکه CW منتقل بشه. که در این صورت شاهد کراس اور (تقابل) های بیشتری خواهیم بود.

در صورتی که اخباری در این رابطه منتشر بشه فورا دورن سایت قرار خواهیم داد.